Євгенія ПОЛІЩУК

Євгенія ПОЛІЩУК виконує в проєкті функції старшого експерта/радника/дослідника та тренера/викладача.

Доктор економічних наук, професор.

Євгенія ПОЛІЩУК протягом останнього десятиліття була активною на політичному рівні у сфері аспірантури на PhD студій в Україні. Під час перебування на посаді координатора науково-навчальних програм у Французько-українському інституті менеджменту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана зробила одну з перших в країні спроб перевести докторантуру на «європейські рейки». Згодом була експертом, а потім головою Експертної ради при Міністерстві освіти і науки України, згодом була обрана до Ради молодих вчених (РМВ) при Міністерстві освіти і науки України. З 2020 року по теперішній час Євгенія ПОЛІЩУК є заступником голови (відповідає за міжнародний розвиток) Ради молодих вчених  при Міністерстві освіти і науки України, маючи можливість впливати на політику у сфері докторських студій.

Євгенія є відомим експертом у докторантурі та є делегатом EuroDoc (Європейська рада докторантів та молодших дослідників – федерація національних асоціацій дослідників ранньої кар’єри з європейських країн), бере участь у робочій групі «Навчання та розвиток кар’єри». Євгенія підготувала кілька аналітичних документів, одна з яких стосувалася якості наукового супроводу дисертації доктора філософії. Євгенія ПОЛІЩУК є досвідченим фахівцем у нагляді за дисертацією доктора філософії, вона є співавтором дослідження методології дизайну дослідження якості контролю за дисертацією, яке було використано Eurodoc для 27 країн, тому не дивно, що в проекті EDOCS Євгенія ПОЛІЩУК очолює Академію для наукових кекрівників (за підтримки всієї команди проекту) та спільно з Олегом ПАСЬКОМ та Іриною СКЛЯР проводить Осінню школу в СНАУ. Євгенія, ще досить середнього віку, вміє доносити інформацію як до аспірантів, так і до наукових керівників, як до однолітків, водночас володіючи значним фахом, знаннями та досвідом, чим суттєво сприяє успішній реалізації проекту.

Євгенія ПОЛІЩУК є лауреатом кількох державних нагород: Стипендіат Кабінету Міністрів України (2016-2017), Премії Президента України для молодого вченого (2015) і не тільки Eurodoc має значний проектний досвід, зокрема місячне стажування “Інноваційний університет і лідерство» (Варшавський університет і Ягеллонський університет (Краків), листопад 2018), багаторазове стажування в Німеччині (Університет Констанца) та Франції (Університет Сержі-Понтуаз) і може похвалитися гостьовим професорством у Німеччині (Університет Констанца) .

Євгенія ПОЛІЩУК вільно володіє українською (рідною), англійською та російською мовами, розуміє французьку.