Олег ПАСЬКО

Олег ПАСЬКО задіяний в проекті як генеральний менеджер, старший науковий співробітник, тренер/викладач.

Кандидат економічних наук, завідувач науково-дослідної частини СНАУ, доцент кафедри обліку і оподаткування. Стаж викладацької та наукової роботи становить понад 19 років, має понад 90 публікацій.
У період найбільшого зростання кількості іноземних Ph.D. студентів, працював заступником декана та опікувався також іноземними аспірантами на факультеті. Зараз він відповідає за Ph.D. студентів та контролює наукову роботу на рівні університету, в тому числі для Ph.D. студентів, будучи при цьому науковим керівником 4 міжнародних (Китай) Ph.D. студентів. Тож він знає всі бізнес-процеси роботи з іноземними Ph.D. студентами зсередини як на рівні викладачів, так і на рівні університетів.
На посаді керівника відділу координації досліджень СНАУ він активізував науково-дослідницьку діяльність СНАУ, запровадивши збірку корисних інструкцій для наукових співробітників «RCO інформує» (https://bit.ly/32T5VkU) та перебудував систему фінансового заохочення публікаційної активності (https://bit.ly/3umYi1r), брав участь у розробці стратегії розвитку СНАУ 2021-2025 (https://bit.ly/34P6a11) в частині науково-дослідної роботи, а також провів базове дослідження публікаційної активності (https://bit.ly/3rcwRCe) тощо. Таким чином, Олег має глибокі знання з бібліометрії, особливостей публікаційної діяльності та дослідницький інтелект (активні користувачі SciVal від Elsevier) і очолить модуль у всіх видах діяльності. Крім того, Олег знаходиться в авангарді та є активним не лише в адміністративному вимірі, а й як активний дослідник (https://bit.ly/2Vykbfb), тому має чітке бачення останніх подій у сфері досліджень. Також Олег є експертом з акредитації освітніх програм NAQA – Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (Україна).
Олег задумав проект і, таким чином, несе основну відповідальність за те, щоб усі заходи проекту були виконані вчасно та якісно, однак, зокрема, він збирається брати участь в курсі «Європейські цінності та стандарти в дослідженні» разом з Миколою КОСТЕЛЕМ та завдяки своїй експертизі він є важливим у впровадженні курсу «Наукові метрики, дослідницька аналітика і досконалість у наукових дослідженнях» у співпраці з Юрієм ДАНЬКОМ та Євгенією ПОЛІЩУК. І разом із усією командою проекту він візьме активну участь у реалізації двох шкіл (Autumn та Enterprise) та однієї академії (для наукових керівників), а також міжнародної конференції, оскільки всі ці заходи передбачають командну роботу через характер цих заходів.
Олег має великий досвід роботи в проектах ЄС, будучи керівником WP в одному з проектів Erasmus+ KA2 CBHE (TOPAS 585603-EPP-1-2017-1-DE-EPPKA2-CBHE-JP) та координатором і контактною особою в іншому (INTERADIS 619451-EPP-1-2020-1-NL-EPPKA2-CBHE-JP). Він також брав участь у різних проектах DAAD, що фінансуються Німеччиною, і наразі є керівником проекту Erasmus+ JM (101047667-ERASMUS-JMO-2021-MODULE). Він має сертифікат Британської Ради, який підтверджує його рівень володіння англійською мовою (IELTS Overall Band Score – 7.0 = CEFR C1; форма протоколу тестування № 21UA001679PASO001A).